Po raz pierwszy w Polsce festiwal dla fanów Androida

0 Comments

Fani Androida mogą teraz spotkać się z twórcami swoich ulubionych gier, zobaczyć przyszłość technologii, nauczyć się programować i wiele więcej na tegorocznym Kraków Android Fest.

Inauguracyjna edycja Kraków Android Fest odbędzie się w sobotę 18 września 2018 r. w Pałacu Sztuki w Krakowie. Festiwal organizowany jest przez Google Polska – polską spółkę zależną Google – i będzie gospodarzem szeregu atrakcji dla osób, które kochają wszystko, co związane z Androidem.

Organizatorzy przygotowali cały dzień pełen wydarzeń, w tym przemówienia ekspertów branżowych, którzy badają przyszłość technologii, warsztaty tworzenia własnych aplikacji, a nawet tworzenia własnej gry na smartfony, a także liczne możliwości nawiązywania kontaktów z innymi osobami o podobnych poglądach entuzjastów.

Festiwal jest okazją dla miłośników Androida do spotkania się i poznania najnowszych, najfajniejszych gadżetów. Jeśli chcesz kupić nowy smartfon, obejrzeć program lub po prostu dobrze się bawić z innymi osobami, które podzielają Twoją pasję do technologii – zapraszamy!

Do tej pory w Polsce nie było żadnych festiwali dla fanów Androida. Dlatego organizatorzy tego wydarzenia są tak podekscytowani. Nie mogą się doczekać spotkania z różnymi ludźmi, którzy kochają Androida tak samo jak oni.

Poznaj w Krakowie wiele ciekawych osób podczas Android Festiwal

Festiwal powstał, aby uczyć ludzi o nowościach w świecie Androida.

Kraków był miejscem festiwalu Android. Było to trzydniowe wydarzenie, które rozpoczęło się 10 października, a zakończyło 12 października 2018 roku. Festiwal powstał po to, by uczyć ludzi o świecie Androida i obfitował w wiele ciekawych prelekcji, stoisk i warsztatów.

Festiwal androidów odbył się w Krakowie. To największe zgromadzenie mobilnych ekspertów i pasjonatów z całego świata. Podczas tego wydarzenia miałem okazję poznać wiele ciekawych osób, w tym ekspertów zajmujących się technologiami mobilnymi, twórców aplikacji oraz przedsiębiorców.

Android Festival to coroczna konferencja o przyszłości mobile. Odbywa się w Krakowie, Polska. Konferencja została stworzona, aby zapewnić prelegentom z całego świata platformę do zaprezentowania swoich pomysłów na temat naszej przyszłości z technologią i tego, jak możemy dzięki niej stworzyć lepsze życie.