Po raz pierwszy w Polsce festiwal dla fanów Androida

0 Comments

Niedawno rozpoczął się pierwszy w Polsce festiwal dla fanów Androida. Polscy entuzjaści systemu operacyjnego Google będą mogli doświadczyć nowych treści i wziąć udział w ciekawych warsztatach oraz panelach dyskusyjnych.

Organizowany w Krakowie w dniach 23-25 czerwca festiwal zapewnia jedyną w swoim rodzaju okazję do zobaczenia najnowszych technologii, uczestnictwa w prelekcjach, zapoznania się z najnowocześniejszymi aplikacjami i poznania interesujących osób.

Podczas trzydniowej imprezy można będzie m.in. odwiedzić strefy intratnych tematów, porozmawiać na tematy „Google Play”, „Kreatorów aplikacji” i „Targów”. Zaplanowano również warsztaty dla prowadzonych przez ekspertów Google Cloud.

Wśród atrakcji organizatorzy przewidują również turnieje i gry, konkursy i nagrody, prestiżowe nagrody dla najbardziej innowacyjnie pracujących twórców oprogramowania oraz dyskusje dotyczące szeroko rozumianej społeczności.

Festiwal po raz pierwszy odbywa się w Polsce oferując uczestnikom bogate doświadczenia i wiele rozrywek. Jeśli jesteś fanem Androida to jest to impreza, której nie możesz sobie przegapić!

Polska stała się pierwszym krajem na świecie, który zorganizuje oficjalny festiwal skierowany do fanów Androida. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22 marca 2020 roku i będzie poświęcone wszystkim aspektom życia z Androidem – od aplikacji, po sprzęt, postrzeganie i rozwój.

Festiwal powstał jako platforma dla osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę, hobbiści, programiści i twórcy aplikacji oraz miłośnicy Androida. W czasie wydarzenia zostanie zaprezentowanych wiele prelekcji i paneli dyskusyjnych, a także hackatonu – szalonego maratonu programistycznego.

Osoby uczestniczące wezmą również udział w różnych warsztatach i panelach dyskusyjnych na temat tematów takich jak projektowanie aplikacji mobilnych, tworzenie grafiki 3D, optymalizacja sieci WiFi czy integracja Internetu rzeczy. Będzie też szereg atrakcji towarzyszących takich jak gry, koncerty oraz prelekcje prowadzone przez ekspertów z branży.

Jeśli jesteś zagorzałym fanem Androida i pragniesz poszerzyć swoje umiejętności i tutaj masz okazję! Dołącz do nas podczas pierwszej edycji Festiwalu dla fanów Androida w Polsce i baw się dobrze!

Ekscytujący czas dla fanów Androida! W ostatni weekend, po raz pierwszy w Polsce, odbył się festiwal Androida, który przyciągnął entuzjastów systemu operacyjnego z całego kraju. Wydarzenie zorganizowane przez polską firmę Android Empire cutom miało na celu promocję marki i ułatwienie fanom możliwości angażowania się w środowisko.

Festiwal zaczął się w sobotę w samym sercu stolicy Polski – Warszawie. Goście mogli wziąć udział w różnych wykładach i warsztatach, gdzie eksperci opowiedzieli o najnowszych trendach i technologiach dotyczących Androida. Wiadomości bitcoin także odgrywały ważną rolę podczas spotkań. Oglądano filmy dokumentalne, które pokazywały, jak wygląda proces tworzenia produktu – od projektowania do testowania aplikacji.

Festiwal oferował także szeroką gamę aktywności – goście mogli skonstruować roboty według określonych zasad, brać udział w konkursach z nagrodami lub wziąć udział w debacie panelowej na temat przyszłości Androida na świecie. To była doskonała okazja do publikacji swoich projektów i stworzenia sieci podobnych entuzjastów systemu operacyjnego.

Polacy są wielkimi fanami Androida. Więc nie może być inaczej, że po raz pierwszy w Polsce odbędzie się festiwal poświęcony temu systemowi. Impreza odbędzie się w Gdańsku, w dniach 3-4 września.

Będzie to duże wydarzenie, skupiające się na Androidzie. Zespół Android Polska przygotował wiele atrakcji dla uczestników, w tym prelekcje z zakresu nowych technologii, warsztaty rzemieślnicze i gry konkurencyjne. Goście także będą mieli okazję zobaczyć najnowsze gadżety i aplikacje pierwszych uczestników programu „Android Creators”.

Jeśli jesteś fanem Androida, to jest to doskonała okazja do poznania innych entuzjastów tego systemu i poznania go jeszcze lepiej. Możesz wziąć udział we wszystkich prowadzonych na miejscu imprezach i warsztatach, aby móc poprawić swoje umiejętności tworzenia aplikacji i czerpać pełne korzyści z Androidowej technologii.