Android festiwal powraca po pandemii do Krakowa

0 Comments

Ideą pierwszego w historii Krakowskiego Festiwalu Androida była promocja inteligentnego życia i możliwości, które się z nim wiążą. Październikowa impreza miała się odbyć równolegle z międzynarodową wystawą nowoczesnych technologii IKT Warsaw.

Druga edycja tego festiwalu odbędzie się 15 września 2019 roku na krakowskim Podgórzu. Ten festiwal pokaże, co można zrobić, łącząc oprogramowanie i sprzęt Androida, co jest ważnym czynnikiem rozwoju inteligentnych miast.

Festiwal Android to multimedialny festiwal sztuki, który odbywa się w Krakowie od 2004 roku. Na kilka lat został przerwany z powodu pandemii w 2007 roku, ale w tym roku ma powrócić.

W ciągu ostatniej dekady festiwal ten dał ludziom z całego świata możliwość odkrywania granic kultury cyfrowej i doświadczania jej w sposób praktyczny.

W tym roku Android Festival po pięcioletniej przerwie powróci do Krakowa. Festiwal odbędzie się od 18 kwietnia do 19 kwietnia i zaoferuje warsztaty z zakresu sztuki immersyjnej mediów, robotyki i gier.

Android Festival wraca do Krakowa po pandemii, która zdziesiątkowała ludność w 2016 roku.

Festiwal odbędzie się na nowo wyremontowanym Placu Zamkowym. Po zakończeniu wydarzenia zostanie przekształcony w plac publiczny, z którego będą mogli korzystać wszyscy jego mieszkańcy.

Na festiwalu będą dostępne stoiska, gdzie można zobaczyć nowe komórki

Android Festival to spotkanie przedstawicieli przemysłu i start-upów z całego świata. To świetna okazja dla wszystkich, którzy kochają i korzystają z Androida.

Android Festival to cykl wydarzeń w Krakowie. Wydarzenie jest świętem Androida, podczas którego programiści i przedsiębiorcy z całego świata przyjeżdżają, aby dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat nowych rozwiązań technologicznych.

Znajdziecie tam stoiska, na których można zobaczyć nowe telefony komórkowe i tablety wprowadzane na rynek w niskiej cenie lub stoisko przetestowane przez ekspertów lub stoisko zaprojektowane przez studentów różnych uczelni technicznych.

Festiwal Androida to nowy rodzaj festiwalu, na którym odwiedzający mogą zobaczyć przyszłość technologii. Stoiska na tegoroczny festiwal nie są jeszcze dostępne, ale wkrótce będą dostępne.

Głównym celem festiwalu jest promowanie rozwoju nowych technologii, dlatego stał się obowiązkowym wydarzeniem dla tych, którzy chcą być jednymi z pierwszych, którzy te technologie testują.